| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut o fata la magazinul de clatite (de langa non-stop)din Jupiter, Romania. Eu sunt baiatul care statea la coada fix in spatele tau care nu purta masca si care avea tricoul negru cu multe cuvinte colorate scrise in stilul grafitti. Vreau sa-ti spun ca doar la tine ma gandesc. Sper sa raspunzi... (aveai o pereche de ochelari si la un moment dat te-ai dus sa schimbi 50 lei la non stopul de langa pentru ca nu avea vanzatoarea sa-ti dea rest. Chiar am vrut sa ti-i schimb eu da nu puteam )

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Mai bine posteaza pe Facebook asta. Acolo ai mai multe sanse sa ajunga la persoana potrivita.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Esti un bleg nu ai fost in stare sa intri in vb cu ea. cum adica ai vrut sa schimbi da nu ai putut? faci organul masculin de ras

| alina2k18 a răspuns:

A zis fata ca o doare la clatite ca te gandesti tu la ea laughing
winking

| PuieMonta2002 a răspuns:

Daca esti din Iasi poti posta pe UT Iasi Crush