| adelle23 a întrebat:

Am vb pe mess cu un baiat mai timid, foarte dragut, chiar genul meu dar am impresia ca l-am luat prea tare, pentru ca am batut apropouri sa ne vedem si acum mi-e teama ca o sa ma respinga. Ce fac?

Răspuns Câştigător
| Mixed a răspuns:

Hm.thinking deci e timid si dragut... ia-l mai de ocolite... daca ii place de tine... o sa iti dai seama imediat...happy .depinde si de tine daca o sa te respinga sau nu... cel mai important lucru e sa nu pari disperata de el...lasa-l sa umble el dupa tine daca ii placi...

bafta big grin

2 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Pai daca te place si el, atunci aigur va accepta sa va intalniti, vb cu el in continuare, nu trebuie sa te gandesti ca te va refuza, fi optimista, bafta.

| Dan a răspuns:

Fi dragut cu el ca si mine! Succes!