| mnfjgjfgtmfgktrgfo a întrebat:

Am visat ca m-am tinut de mana cu cineva necunoscut ce inseamna?

4 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Eu visez tot felul de lucruri, care mai de care mai ciudate ce nici eu nu mi le pot explica, dpdv logic. Visele apar in functie de starea ta inainte sa te pui la somn, oboseala, daca esti racit, eu cand sunt racit visez de foarte multe ori intr-o noapte si numai prostii. Am ajuns la concluzia ca visele sunt facute de noi, culmea, de cateva ori mi s-a intamplat sa visez ceva si peste cativa ani s-a intamplat ce am visat de aveam o stare de deja-vu foarte nasoala si eram putin marcat de situatie, am patit asta de cel putin 3 ori, in rest tot ce am visat nu a insemnat nimic important fata de cum si ce se intampla in viata mea.

| mihai69 a răspuns:

Înseamnă că nu dormi bine și te trezești într-una, că altfel ai uita ce visezi.

| petitconseil a răspuns:

Inseamna ca vrei sa schimbi ceva in viata ta, te-ai saturat de aceeasi rutina zilnica si iti doresti ceva mai bun, asta inseamna.

| TRIGGEREDrobbie a răspuns:

Ca o sa mori virgin