| KindKid17 a întrebat:

Am vorbit cu o fata o gramada timp de 3 saptamani, online. La un moment dat i-am atras atentia la ceva. Si dintr-o data a devenit serioasa in vorbire si neinteresata. Adica raspunsuri seci, fara emoticoane, etc. N am mai vorbit de 3 zile. Ce s-or fi intamplat?

Răspuns Câştigător
| FoundYouLover a răspuns:

Mereu se gaseste una si mai buna. Mereu. Am dat si eu peste una calumea inainte de actuala prietena. Dar avea orgoliu imputit ca al meu si nu a tinut mult. La cam un an am intalnit pe hahalera care deja ma suporta de aproape 3 ani laughing. Deci cum am zis, mereu se gaseste ceva mai bun. Plus ca esti inca foarte tanar. Ai tot timpul din lume.

20 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Ea stie cel mai bine.
Nu merita sa-ti bati capu si nici sa te milogesti de ea sa fi in ochii ei un disperat.
Poti sa-i propui doar o intalnire si atat.
Daca e interesata o sa accepte.
Daca incepe cu scuze si altele, cauta-ti alta!

| Freya1 a răspuns:

Sunteti inca copii si ea poate s-a simtit oarecum jignita sau rusinata poate ii va trece daca nu las-o in pace

| alina2k18 a răspuns:

S-a terminat 'relatia' bosswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a plictisit. Next.

| KindKid17 explică (pentru anonim_4396):

M-am cunoscut cu ea de revelion si am ras, am facut glume, am jucat una alta. de atunci ne stim

| anonim_4396 a răspuns (pentru KindKid17):

Oamenii se plictisesc repede. Cu atat mai repede fetele care mereu asteapta sa fie distrate de baietii din jurul lor. Soarta.Cum am zis. Urmatoarea. Nu iti bate capul prea mult, nu merita. Niciuna nu merita

| KindKid17 explică (pentru anonim_4396):

Incep sa cred ca nu mi-e scris sa am parte de asa ceva. Nu dramatizez! Dar nu stiu unde gresesc de o dau in bara. Poate ca stau prea mult la gandit ce sa fac, in loc sa actionez.

| anonim_4396 a răspuns (pentru KindKid17):

"Poate ca stau prea mult la gandit ce sa fac" Asta e mereu foarte naspa. Nu e bine deloc asta.

| KindKid17 explică (pentru anonim_4396):

Si ce sa fac atunci? Sa trec la fapte? Voiam sa o scot dar cand se mai incalzeste. nu stiu..Am 17 ani, indata 18, deci cred ca e timpul sa am si eu macar prima prietena...

| anonim_4396 a răspuns (pentru KindKid17):

Atata timp cat e neinteresata de tine, la ce iti mai bati capul? Cauta alta baiete. Arzi gazul de pomana cu asta. Nu merita.

| KindKid17 explică (pentru anonim_4396):

Avea toate calitatile. de aia am zis sa mai insist.

| KindKid17 explică (pentru FoundYouLover):

Poate ai dreptate laughing Mersi de ajutor. Iti apartine funda!

| anonim_4396 a răspuns (pentru KindKid17):

Pentru putin. Nu raspund eu pentru prostiile alea, stai linistit.

| FoundYouLover a răspuns (pentru KindKid17):

Mereu se gaseste una si mai buna. Mereu. Am dat si eu peste una calumea inainte de actuala prietena. Dar avea orgoliu imputit ca al meu si nu a tinut mult. La cam un an am intalnit pe hahalera care deja ma suporta de aproape 3 ani laughing. Deci cum am zis, mereu se gaseste ceva mai bun. Plus ca esti inca foarte tanar. Ai tot timpul din lume.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E plictisita de tine.Cauta ceva mai nou sau mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ii mai trimite nici un mesaj, si dacã te contacteazã ea. Cere sã te intalnesti cu ea, sau dã-ti direct nr de telefon si spune sã te sune.

| L1feDRAIN a răspuns:

Depinde de ce i-ai spus si de ce in general vorbea cu tine.

| FoundYouLover a răspuns:

Depinde din ce motiv i-ai atras atentia: daca era dintr-un motiv serios poate i se pare ca ai sarit calul, este suparata pe tine si vrea sa ii ceri scuze, dar daca s-a suparat ca i-ai atras atentia pentru un motiv nesemnificativ poate ca nu prea ii placea de tine si poate chiar cauta de o vreme un pretext ca sa o termine cu tine si sa se prefaca suparata din cauza ta ii ofera pretextul perfect pentru a te scoate din ecuatie.

| Crista456 a răspuns:

Buna!
Ca sa imi pot forma o parere ar trebui sa imi spui ce i-ai spus mai exact?

| KindKid17 explică (pentru Crista456):

Ca vorbea cu gura plina, cand vorbea cu mine laughing. I am spus ca nu se vorbeste cu gura plina. E atat de grav?

| Crista456 a răspuns (pentru KindKid17):

Eu nu m-as supara dupa o remarca de genu dar sunt si fete care se pot simtii jignite de o reamarca de asta, dar totusi parerea mea este ca daca te placea cat de cat trecea peste chestia asta, doar nu i-ai dat in cap, cel mai bine este sa nu o bagi in seama o perioada, daca te cauta ea ok, daca nu, nu are rost sa insisti e calar ca a cautat motiv sa o termine cu tine.