| MariaShk1 a întrebat:

Am vorbit cu o fata sa vina pe la mine dar a zis ca nu vrea sa facem nimic. Bineinteles, nu sunt prost sa o las asa. Intrebarea mea este cum sa o fac sa vrea? Cum sa o excit? Ce trebuie sa fac? Din pacate nu prea am experienta...

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi indicat sa-i respecti intrutotul dorinta si hotarerea fetei pentru a nu te transforma si deveni un violator abject, ticalos si nemernic. Un gunoi ori o scursura a societatii. Prima data fa tot posibilul pentru a-i castiga increderea si respectful. Succes!

| Freya1 a răspuns:

Daca este pentru prima data la tine si si-a exprimat dorinta de a nu face nimic accepta situatia.
Daca ea va vrea ceva sigur iti va da ceva semne subtile dupa care iti vei da seama in caz contral te va si plezni si nici nu o sa o mai vezi.

| MihaiNicu23 a răspuns:

O saruti, mangai cat mai mult iar daca va vrea si ea sa faceti... totul va veni de la sine.

| Laura927 a răspuns:

Daca vine gen "nu vrea sa faca nimic "la femei in traducere inseamna "am chef sa o fac dar depinde cat de bine poti sa ma exciti fara sa ma atingi"
pricepi?

adica fa-te ca o saruti dar nu o saruta sau apleacate peste ea sa iei un obiect di spatele ei ..chestii de genul..fii inventiv, fa ceva si mancati amandoi.
Nu fi bala larga, arata-i ca nu iti pasa sa faci sex cu ea, o sa vina ea singurica.

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Daca nu vrea acum nu inseamna ca nu o sa vrea. Iti recomand sa mai incerci inca o data si, daca raspunsul este acelasi, atunci inseamna ca nu este pregatita sau pur si simplu nu te place. Poti sa incerci cu o alta fata. Daca vrei neaparat sa te culci cu fata asta (sa nu se inteleaga ca vrei sa o fortezi) atunci incearca sa vorbesti cu ea, sa pui niste muzica, sa ii faci un masaj. Preludiul este foarte important. Chiar daca tie nu iti place crede-ma ca merita. Daca ea nu este satisfacuta atunci inseamna ca totul a ost in van. Poti sa continui sa o saruti pe buze, ca sa nu mai zicem de incheietura. Si sa o lingi acolo jos. Ea o sa te ghideze. Vezi cum se comporta atunci cand esti acolo jos. Cam astea sunt sfaturile. Iti urez succes.

| devilshelp a răspuns:

O data ce a zis ca nu respecta-i dorinta, nu fii nesimtit. Cand o sa fie pregatita o sa vrea. Daca incepi sa te dai la ea, iar ea nu e pregatita sau nu te place o sa o faci singur sa se indeparteze.

| ShamelessQboy a răspuns:

Fetele chiar daca vor, pentru început nu or sa recunoască, depinde de tine cum ai sa te comporți ce ai sa faci.
Ce sa faci, ofer-te sa faci chestii pe care nu le-ar refuza o fata, stii tu ce.