| sopranaCadaverica a întrebat:

Am vorbit pe internet cu un tip necunoscut, mi s-a parut foarte cult, imaginativ, serios, insa, la un moment dat, cand i-am spus ce varsta am, ajunsesem sa discutam despre sex. Batea tot felul de apropouri legate de "puritatea" mea (sunt virgina inca) si incepuse sa-mi placa oarecumva. Am ajuns sa descriem o partida de sex prin cuvinte destul de vulgare... si nu credeam ca se va intampla, dar mi-a placut foarte tare, chiar ma starnise. Oare e normal, vazand, citind o fantezie cu anumite cuvinte, sa ma excit doar citind acele cuvinte, inainte de a-mi imagina practic situatiile descrise?!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu esti o ciudatenie de fel ce te miri? pur simplu te-a facut sa iti doresti asta

| Andreeush a răspuns:

Te-a facut sa îți dorești asta.
E dubios e tipul ăsta pe care nu îl cunoști.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,e foarte normal.

| CosminAka123 a răspuns:

Pai este normal sa simti si tu nevoia..cresti, te maturizezi, hormonii sar in sus