| yuitu a întrebat:

Am12 ani si sunt in clasa cu o fata de care imi place. eu cred ca si ei ii place de mine dar se rusineaza tot timpul cand vorbesc cu ea. ce credeti ca trebuie facut?

Răspuns Câştigător
| zumba zumba a răspuns:

Veziti de scoala.

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Se poate sa te placa . Timpul va spune . Tu trebuie sa fii dragut cu ea mereu si in timp se pot schimba multe . Cu timpul va avea incredere in tine si nu ii va mai fi asa rusine . Ii va placea sa vorbiti . Cu timpul poti fi vazut altfel , dar asta inseamna ori prieten ori iubit . Depinde de fata si de ce cauta ea . Tu trebuie sa fii atent cu ea , dar totodata sa nu te neglijezi pe tine .

| Bacemi a răspuns:

Se poate sa te placa. Timpul va spune. Tu trebuie sa fii dragut cu ea mereu si in timp se pot schimba multe. Cu timpul va avea incredere in tine si nu ii va mai fi asa rusine. Ii va placea sa vorbiti. Cu timpul poti fi vazut altfel, dar asta inseamna ori prieten ori iubit. Depinde de fata si de ce cauta ea. Tu trebuie sa fii atent cu ea, dar totodata sa nu te neglijezi pe tine.

| sorin a răspuns:

Nu mai vorbi cu ea.