| gabriela_8989 a întrebat:

An intalnit un baiat in club...am facut cunostinta cu el.acum vorbim la telefon, mie imi place de el, multi imi zic sa ma duc sa vb cu el si sa ii spun daca vrea sa fim impreuna.sunt tupeista dar la faze din astea nu prea, tot imi bate apropoul ca, cand plec eu in italia in vara ce o sa faca fara mine... oare ma place sau nu. ce sfaturi imi dati.plz.

Răspuns Câştigător
| Farcas a răspuns:

Sunt sanse destul de mari sa te placa. Daca simti si tu la fel, nu mai astepta fa primul pas si spune`i ca iti place de el.In functie de reactia si raspunsul lui vei sti ce ai de facut mai departe.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba-l tu daca te place sau ba. p. u te framanti? daca te place atunci totul e okay chiar daca pleci, pana atunci se va rezolva cumva. trebuie sa traiesti prezentul, nu te mai ghindi la viitor. si daca nu se primeste nimic nu-i strasnic. viata ii inainte happy
bafta