| Diana_3268 a întrebat:

Anii de liceu... Ce relatii ati avut in aceasta perioada?

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Am avut relatii cu cartile.Relatie de prietenie cu Stef.Si o incercare de cautare a dragosteilaughing

| ATHOS a răspuns:

Diana draga in anii de liceu am invatat. Mi-am pregatit viitorul!
Bafta si tie!

| Rukhsandra a răspuns:

Inca mai sunt la liceu ( sunt clasa a 10 a laughing ) si am avut 2 relati ( una in clasa a 9 a si una acum cu actualu' meu iubit ) big grin...

| lOllipOp a răspuns:

Pai is intra 11 si dintra 10 am o relatie cu actualul meu iubitbig grin e in liceu cu minehappy
batting eyelashes

| AdelinaC a răspuns:

Niciuna si nici nu as vrea sa am cat mai sunt la liceu

| silverson a răspuns:

Frumoase dar scurte laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea am avut relatii.

| RokkoChanen a răspuns:

Pai, povestea mea de dragoste. A inceput in clasa a 5-a, a fost ceva trecator, in a 7-a s-a dus de tot, iar in a 8-a a fost reinceperea. In vacanta de vara de dupa clasa a 8-a a fata respectiva avea o sora mai mare cu care am mers la mare, eu impreuna cu fata respectiva si sora ei mai mare, a fost o saptamana de vis, plimbari pe plaja, multa iubire, ce sa mai zic un adevarat paradis, dupa asta am continuat, ne-am intalnit in continuare, iar in prezent suntem impreuna si nu putem trai unul fara altul. Frumos, nu?