| Mihaela2022 a întrebat:

Anul trecut am cunoscut un băiat la o petrecere, era cu prietena lui.
Eram geloasă, am încercat să mă sinucid, mă durea faptul ca avea prietenă.

Am suferit aproape un an, am făcut rost de nr lui si l-am invitat in oraș.
L-am vazut de cateva ori si deja m-am plictisit.
Înainte sufeream enorm iar acum nu îmi mai pasă de el.
Nu înțeleg de ce? Oare am fost obsedată?
Dacă a fost doar o atracție fizică, de ce sufeream atât de mult?

Răspuns Apreciat de Editori
| Mmcosmin a răspuns:

Cred ca fara sa iti dai seama s-a strecurat in mintea ta, ideea aceea, nu tocmai sanatoasa, ca (mai ales ca femeie) TREbuie sa ai ce vrei cand vrei, fara scuze. Aceasta idee isi face loc in unele capsoare dragute ( mici de altfel ) scotand de acolo logica, inteligenta si ratiunea. Astfel se ajunge la situatia mentionata, care din fericire pentru tine a fost temporara nu definitiva. Daca ai invatat ceva din asta, atunci ala este si raspunsul cautat ...probabil... de tine

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dereglare de idei in mintea ta, macar ai intrat in atributiile normale din viata cotidiana e bine

| Adry05 a răspuns:

Ai probleme rău cu capu ori ești mare attention who.re dacă ai încercat să te sinucizi că avea un necunoscut prietenă lol

| Drolja a răspuns:

Vezi un psihiatru.

| LoveSleep a răspuns:

Un psihiatru.

| Dalmore a răspuns:

Încă ești. Citește-ți întrebările. Ai probleme grave.

| Elide a răspuns:

Obsesie,pur și simplu a fost o obsesie, erai îndrăgostită doar de imaginea lui creată în mintea ta, nimic legat de realitate și de omul care este, probabil te-a atras mai mult felul cum arată decât ceea ce gândea, mă rog.e greu sa ajungi sa iubești pe cineva după ce trece perioada de "indragosteala"