| kapsunicks a întrebat:

Anul trecut in ianuarie la o zi de nastere a unei prietene m-am indragostit de fostul prieten a celei mai bune prietene ale mele. Dupa cateva luni de zile am mers intr-o excursie care una dintre prietenele mele i-a zis unui baiat care il cunostea pe respective ca eu il plac. Dupa ce ne-am intors din excursie baiat acela ma amenintat pe mine ca ii va spune lui.Atunci eu am hotarat sa-i spun eu (sa afle de la mine nu de la altcineva). Eu nu avem curajul sa eu spun in fata si am trimis-o pe o prietene de-a mea si pe fosta lui prietena sa ii spuna.Raspunsul lui a fost. Nu am fost prea afectata de raspuns pentru ca ma asteptam. In seara aceia i-am trimis un mesaj in care i-am spus cat de prost ma simteam.Motivele lui erau ca sunt prea inalta si prea frumoasa. El mia transmis ca m-a placut mai demult dar acum nu ma mai place. De cand a inceput scoala al are o noua iubita.Prietena lui a tot venit la mine a ma intrebe daca il place de prietenul ei si i-am spus ca nu pentru ca nu stiu exact daca imi mai place de el dar eu cand il vad nu ma mai atrage. Ma simt naspa sailprivesc sisa stau in aceiasi camera cu el. C ear trebuia sa fac casa nu ma mai simt prost?

1 răspuns:
| Eaeea a răspuns:

Stiu k e fff greu dar incearca sa nu te gandesti la asta.Gandeste-te k te-a plct si nu ai fost doar o oarecare fata! E superficial! Nu te merita! Vinerea asta se face un an de cand plang dupa un baiat, el face glume proaste pe seama mea dar cand ma gand ce frumos a fost candva parca nu m-ar mai interesa nimichappySucces:*sper ca te-am ajutatbig grin