| Dee0tzaA a întrebat:

Anul trecut, in jurul revelionului(2009-2010), am stat cu un baiat care a plecat in Spania in martie 2010. Ne-am despartit pentru ca i-a placut mai mult de o prietena de-a mea. Am crezut ca l-am uitat, ca nu mai simt nimic pentru el...nu am mai vorbit cu el de cand a plecat in Spania. Acum cateva zile mi-a lasat un mesaj pe Facebook cu "ce mai faci papusica" si din astea + comentarii cu"nu stiam ce pierd" si chestii din astea. Astazi m-a SUNAT! am vb cu el la telefon aproape o ora si a trezit din nou mine sentimentele care le aveam candva pentru el. Mi s-a parut ca bate apropouri ca ar vrea sa ne impacam dar nu stiu daca doar mi s-a parut sau nulaughing. Eu imi doresc foarte mult sa ne impacam, mi-e dor de el de mor si inca il mai iubesc. Ce sa fac? Ce sa ii zic? Cum sa ma imapc din nou cu el fara sa trebuiasca sa ii zic eu lucrul acesta?

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu zic ca unde au scuipat altii sa nu lingi tu.

Vai draga, dupa 1 an si-a adus aminte de tine si ce a pierdut...cat erai langa el de ce nu te-a pretuit?

Plus ca o relatie la distanta nu e buna pentru niciunul.Eu zic sa te gandesti bine daca merita sa ai pe cineva langa tine care in trecut te-a dispretuit!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Istoria asta seamana mult cu ce am patit eu asa o chema pe fosta mea prietena Andreea numai ca eu am parasit tara in 2004 si tot in Spania am plecat. Tu cati ani ai?

| Dee0tzaA explică:

16tongue