| Tzucu a întrebat:

Apai eu nu stiu cum sa ma comport cu un baiat. adica n-a cu un prieten stiu ce sa vorbesc[baiat]
dar cand... e vorba de un baiat care imi place ma pierd
si am 15 ani
si nu am stat niciodata cu un baiat, doar asa cate o seara la disco
nu stiu...
:-

Răspuns Câştigător
| FAQ1 a răspuns:

Ei...fii tu insuti nu ii greu... lasa-l sa deschida el subiecte de discutie si sa vezi ce repede merge treaba, daca te intreaba ceva mai special fi sincera, ca nu te intreaba sa se afle in treababig grin are baiatu motivele lui fii tu insuti si te asigur ca totul va fi bine