| PussicatDolls a întrebat:

Apar și eu cu curiozitățile mele.
Dacă să zicem, în timpul preludiului, băiatul este ud și în același timp are boxerii pe el, iar fata sta deasupra lui, fără lenjerie, se poate întâmpla ceva? Gen, o sarcină?
Chiar vreau sa știu, mulțumesc!

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este imposibil sa ramai insarcinata prin haine.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca se scurge prin boxeri da, acum depinde grosimea lor(a boxerilor), sau daca el se freacă de tine.

| corbulalbrosu a răspuns:

Da.Exista posibilitatea. Depinde doar de ghinion sau sansa.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandr a răspuns:

Depinde de boxeri si de noroc!

| Stefan997 a răspuns:

Nu ai cum dintr.un singur motiv. Cantitatea este prea mica ca sa se întâmple ceva. Asta in cazul in care doar te freci de el...