| xXxDeeaDeeaxXx a întrebat:

Are ceva daca ma masturbez? :/

Răspuns Câştigător
| Gabossss95 a răspuns:

Nu are nimic, cred ca nu exista om care n-a facut asta e ok e o placere a omului dar incearca sa iti gasesti parteneru o sa te faca sa te simti mai bine happy

| xXxDeeaDeeaxXx explică (pentru Gabossss95):

Ok..mersi...si ma scuzi ca am pus o stfel de intrebare

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,isi descoperi sexualitatea, si in viitor poti spune viitorului tau partener zonele mai sensibile pentru a avea orgasm

| Oana92 a răspuns:

Atata timp cat nu devine dependenta totul e ok. Ai grija la igiena!

| Felys a răspuns:

In afara ca te relaxezi nimic altceva rau

| ThePerfictionIsADream a răspuns:

Nu...nu are nimic! Multe persoane fac asta.

| Oaste a răspuns:

Fata mea, de ce nu incerci cu un baiat? ia da-mi facebookul sau id-ul tau sa vorbim

| pwf98 a răspuns:

Imi dai si mie iD tau sa vb ...sa til dau eu?

| Trandafiria a răspuns:

Normal! Nu neaparat te imbolnavesti dar incepi sa uiti lucruri!

| xXxDeeaDeeaxXx explică:

Ok...va multumesc la toti pentru raspunsuri :*