| silvia_6803 a întrebat:

Are ceva daca o faci cand esti pe stop? si daca da ce anume?

Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

E treaba ta ce si cum vrei sa faci dar... uite riscurile:in primul rand umpli totul de sange adica pe tine, pe pat si pe partener, in al doilea rand te poti infecta, microbii iti intra mult mai usor in organismn in perioada asta.

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Riscul de infectie este mult mai mare pentru ambii parteneri. daca se foloseste prezervativ si se respecta reguli foarte stricte de igiena, riscul, desi ramane mai mare pentru femeie, este tolerabil.

| Zenithf a răspuns:

In primul rand este jenant, daca nu folositi prezervativ este jenant si pentru partener. Puteti foarte usor sa va raniti amandoi, si datorita sangelui este foarte usor sa faceti amandoi o infectie.

| seawolf a răspuns:

Nu se intampla nimic . Dar ar fi recomandat s-o faceti la baie
in rest aveti grija sa va spalati bine pe maini inainte si dupa treaba happy

| seawolf a răspuns:

Nu se intampla nimic. Dar ar fi recomandat s-o faceti la baie
in rest aveti grija sa va spalati bine pe maini inainte si dupa treaba happy

| Puffu a răspuns:

O sa fie macel la voi in pat!

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Mda si sa patezi tot patul cu ciclu, e neigienic asa, mie una mi-ar fi scarba sa fac pe stop, mai bine asteapta cateva zile ca nu moriwinking

| Ancuutsa a răspuns:

Eo am facut-o n pat cand eram pe stop!smug si n'am murdarit patulwinking...va murdariti voi... dar puteti sa faceti aman2 dus!love struck
fundita?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arde asa tare si nu mai poti astepta cateva zile?

| 12345_3172 a răspuns:

Daca vrei sa ii inrosesti ciucurelul iubitului tau n-ai decat.