| RazvanX26 a întrebat:

Are cineva idee cat costa o pastila de maraton forte? Vreau sa imi iau azi neapărat si sa stiu daca imi ajung banii

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Https://www.maraton-forte.ro/? gclid=EAIaIQobChMIwr-0rbX45QIVR-R3Ch19PQx1EAAYAyAAEgLdEPD_BwE
Dar chiar așa de prost stai? Un fost coleg de al meu de serviciu spunea că un ou frecat cu zahăr, sau un pahar de suc de țelină, sau chiar un pahar cu apă minerală de Buziaș, dar să ajungi la pastile...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca iti da la bucata