| bubulina11 a întrebat:

As avea nevoie de diete si/sau modalitati de slabit. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| ViVi99 a răspuns:

Tot ce-ti trebuie este putina miscare si o viata sanatoasa pentru a putea slabi. Daca esti minora nu este indicat sa te bazezi pe diete pentru ca esti in crestere iar corpul tau are nevoie de fier, vitamine si proteine. Indicat este ca intre mese si seara in loc de chipsuri sau ce mananci tu sa consumi cate o fructa. Cate 30 de minute miscare cam la 2 zile o sa-ti prinda bine. Dar, pentru a putea sa slabesti cu adevarat iti mai trebuie multa vointa. In concluzie tot ce-ti trebuie tie este sa mananci putin si mai des si sa faci cat se poate de mult sport. Bafta si sper ca te-am ajutat!

| bubulina11 explică (pentru ViVi99):

Multumesc!

| ViVi99 a răspuns (pentru bubulina11):

Nu ai pentru cehappy ma bucur ca te-am ajutat