| oana1 a întrebat:

As avea nevoie de un sfat ceva, vorbesc cu un baiat de pe lângă București si din ce am vorbit pe Facebook pe telefon pe cameră a ajuns sa fie mai mult adica sa fim impreuna de o lună si ceva dar nu stiu ce sa fac cum sa il fac sau sa il conving sa vina sa ne cunoastem în realitate nu doar pe net si as avea nevoie de un sfat ceva

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Simplu, vorbiți și îi spui că ți-ar plăcea să vă vedeți în realitate, mai ales că acum e timpul frumos, așa am făcut și eu cândva cu cineva pe care am cunoscut pe internet, iar daca nu este pregătit, mai devreme sau mai târziu tot că veți vedea, așa că spune-i că ți-ar place să vă vedeți.

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Voi nici nu v-ati vazut si tu susti ca sunteti impreuna.
Promovati iubirea pe net, maine poimine se vor face si copii virtuali...
Acum el trebuie sa ia initiativa daca e interesat de tine.
Poate e mai timid sau fara experienta si nu stie cum sa abordeze problema.
Poti sa-i bati cateva apropo-uri mai subtile, vezi cum reactioneaza.
Sau spune-i direct daca nu ai orgoliu feminin.
Daca ati vorbit despre asta si nu vrea, e decizia lui!

Răspuns utilizator avertizat