| Lorand99 a întrebat:

As avea o intrebare, azi cand mergeam spre casă eu cu 3 prietene ne-am înțepat puțin cu un dop de la sucurile acelea timbark... Ne-a curs sângele puțin dar nu s-a atins, este vreo posibilitate sa avem HIV? Va rog fiți serioși sunt speriat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cristian200313 a răspuns:

Da totul este ok, nu patesti nimic.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ai cumva impresia ca virusul HIV bantuie asa hai -hui pe unde vrea muschii lui? laughing

| Lorand99 explică (pentru corbulalbrosu):

Deci totul e ok? Sunt foarte îngrijorat

| cristian200313 a răspuns (pentru Lorand99):

Da totul este ok, nu patesti nimic.

| SupMates a răspuns:

What...