| Daniela1992 a întrebat:

As avea si eu nevoie de ajutorul vostru inca o data.
In seara asta ni s-a intamplat un incident neasptat si anume s-a rupt prezervativul.
Tin sa mentionez faptul ca ne-am oprit la timp si ejacularea nu a avut loc, dar ultima penetrare inainte sa constatam acest incident a fost una relativ adaca.
Imi este teama de acel lichid care curge inainte de ejaculare, se spune ca poate contine spermatozoiti.
Am folosit un caculator de fertilitate iar perioada feritla incepe pe data de 16 adica astazi si se termina pe data de 21.
Ce sa fac sa iau postinior sa nu iau? Am mai avut o experienta de genul acum 6-7 luni cand am fost nevoiti sa folosim contraceptia de urgenta.

Astept raspunsul vostru cat mai repede posibil pentru luarea celei mai bune decizii!
Va multumesc frumos!

4 răspunsuri:
| AiDuTzA a răspuns:

Eu nu cred ca s-a intamplat nimic, din moment ce nu a ejaculat in tine. Acel lichid, in cantitati mici, nu provoaca nimic... daca tu simti nevoia, poti lua, sa fii sigura.happy Sper sa nu patesti nimic:*

| Adriana a răspuns:

Folositi prezervative de calitate si nu se va mai intampla asta.

| redfear2694 a răspuns:

Apropo azi e 17tongue

| Merloc a răspuns:

Daca`ti place viata, noi ce vrei sa-ti facem?!