| Dorian99 a întrebat:

Aș dori din suflet să acordați câteva minute din viața voastră pentru a citi această dramă care mi-a dat viața definitiv peste cap. În urmă cu un an, am întâlnit o femeie într-o bibliotecă pe care, amândoi obișnuiam să o frecventăm, noi fiind pasionați de cărți și de citit. Eu o știam doar din vedere, o vedeam mereu în bibliotecă alegând cărți iar de fiecare dată când ne priveam, atât eu cât și ea, simțeam fluturi în stomac. Într-o dimineață, ne-am întâlnit din nou, ne-am privit iarăși și ne-am zis *bună*. De la acest *bună* nu a fost decât un pas spre o relație de dragoste ca în filme. Am conversat timp de mai bine de o oră, am vorbit cam despre tot și am vorbit mult despre viața mea și a ei. Ea mi-a povestit că a fost căsătorită și că a divorțat și că are un copil mic din prima căsătorie. Eu sunt mai tânăr ca ea cu 10 ani, dar acest lucru nu a influențat cu nimic relația noastră, ba pot să zic că ne-a atras mai mult diferența de vârstă dintre noi doi, ea fiind o femeie matură și atrăgătoare iar eu, un tânăr imatur, tânăr și care încă mai visează la marea dragoste. Mai pe scurt, pentru amîndoi a fost ceva de ceva de genul *te-am văzut, mi-ai plăcut*. După ce am ieșit din acea bibliotecă, nu am mai stat pe gânduri și am invitat-o la o cafea, dar nu la o cafenea ci la mine acasă. Pe moment, a zis că nu e o idee prea bună să meargă din prima la mine dar la insistențele mele, mi-a acceptat invitația. După ce am ajuns la mine, am băut o cafea și, profitând de faptul că era sâmbătă, am zis să desfacem o sticlă de vin roșu ca să bem câte un pahar, să nu avem nici o reținere. Am băut acea sticlă de vin roșu dulce, am mâncat ceva, iar după ce aburii alcoolului și-au făcut efectul am făcut sex. A fost cea mai frumoasă partidă de sex pe care am făcut-o vreodată, la fel și ea mi-a zis că nu a mai făcut-o cu un tinerel și că s-a simțit foarte bine. Ea voia să plece acasă deoarece trebuia să-și ia fetița de la mama ei, că o aștepta. A mers acasă, a luat fata iar spre seară, m-a sunat și mi-a spus că vrea să vin la ea și cu ocazia asta să-i cunosc și fetița așa că am fost încântat de asta și m-am dus la ea acasă. Am ajuns, i-am văzut fetița, am stat cu ea de vorbă două ore, m-am uitat cu ea la desene și am mers toți 3 la o cofetărie, să mâncăm câte o prăjitură. După ce am ajuns acasă, fetița a adormit la ea în cameră iar eu cu ea am decis să mergem la un restaurant ca să mâncăm ceva. Am stat până târziu la restaurantul respectiv, am mâncat, am băut ceva mai mult și ne-am îmbătat iar, așa că, fiind destul de excitat la fe și ea, ne-a trecut prin cap un gând pervers și am decis amândoi să încercăm ceva puțin mai indecent și totodată ceva ce depășește limitele moralului și ale romantismului și am mers în toaleta localului unde noi mâncasem și am făcut-o. A fost super, vă zic sincer. După ce am ajuns acasă la ea, am dormit împreună toți 3, adică eu, ea și cu fetița ei și a doua zi când ne-am trezit, am simțit pentru prima dată cum e să fii bărbat și să dormi o noapte întreagă în același pat, îmbrățișat strâns alături de o femeie pe care o dorești cu adevărat, și cu un copil mic lângă voi. pentru mine, fiind un puștan fără prea multă experiență cu femeile, a fost cel mai frumos sentimend trăit vreodată până la momentul respectiv. Mă simțeam ca într-un vis frumos când, peste noapte, îi simțeam respirația ei în ceafa mea. După ce ne-am trezit, eu am mers acasă iar ea a zis că are nu știu ce treabă și a rămas să ne vedem a doua zi. A doua zi ne-am întâlnit, a venit ea la mine, am stat și am discutat puțin după care, am mers în oraș. De atunci, a trecut un an de când suntem împreună dar de câteva săptămâni am remarcat la ea un comportament ciudat. Când îi sună telefonul dă respins sau zice că iese puțin afară ca să vorbească, apoi vorbește repede și încet și intră în casă iar când o întreb cu cine a vorbit, spune că era o colegă de la serviciu. Alaltăieri, i-am verificat telefonul și am rămas șocat când am văzut un mesaj. Cineva îi scria că *Azi ne putem vedea? Mi-e dor de tine. Vreau să mă ierți pentru toată suferința pe care ți-am făcut-o și pentru felul cum m-am comportat cu tine; vreau să-mi dai o șansă, nu pot trăi fără tine*. Iar ea i-a răspuns: *Și mie mi-e tare dor de tine*. Când am întrebat-o, am avut un șoc să aud că este vorba despre fostul ei soț care s-a întors recent din Italia și că el vrea ca ei să se împace pentru că încă se mai iubesc. Mi-a spus că au stat timp de doi ani despărțiți și că el a înșelat-o și de aceea ea a divorțat la acel moment dar că, ea vrea să-și continue relația cu el pentru că îl iubește și că au fetița împreună. Mi-a spus că de mine a fost doar atrasă în tot acest timp, dar că să o înțeleg că acel bărbat înseamnă mult mai mult pentru ea deoarece au împreună un copil și că relația dintre noi doi a fost doar o aventură. Nu vreau să simtă nici cel mai mare dușman al meu ceea ce simt eu acum. Ea nu înțelege că eu o iubesc și că sunt dependent de ea, că nu-mi concep viața fără ea. M-am obișnuit cu ea, cu respirația ei, cu parfumul ei, cu tot ce îi aparține iar acum am intrat într-o stare de neliniște care efectiv mă copleșește de teamă că ea se va împăca cu fostul. I-am zis toate astea iar ea mi-a spus că sunt suficient de mare încât să înțeleg că famailia pentru ea e mai importantă și că relația noastră a însemnat pentru ea o aventură. Mi-a spus că s-a simțit bine cu mine în tot acest timp dar că ea a vrut doar să facă sex cu mine, nu să-și petreacă tot restul vieții, așa cum vrea cu fostul ei soț. Am început să prind o ură pe ea și după ce mi-a spus asta, am început să cred că și-a bătut joc de mine și de sentimentele mele și mi-e teamă să nu fac un gest necugetat față de ea și față de mine. Pur și simplu nu mă pot împăca cu ideea că ea va fi cu un alt bărbat și eu nu o voi mai avea, deoarece ea este ca un drog pentru mine, nu-mi imaginez viața fără ea și mă cuprind fiorii când mă gândesc că ea nu vfa mai fi cu mine și că alt bărbat va face sex cu ea. Mă aflu într-o situație din care simt că nu mai am nici o scăpare, iar singurul gând care-mi trece prin minte este să-i fac ei un rău iar apoi să mă omor, în speranța că poate așa vom rămâne veșnic împreună și așa voi ști sigur că ea nu va mai fi atinsă niciodată, de vreun alt bărbat.

7 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Am asa un feeling de "deja vu", ori a mai scris aici cineva ceva foarte asemenator aici mai demult, ori nu stiu.
In orice caz, parerea mea e sa te bucuri de sansa rarrisima pe care ai avut-o si sa intelegi ca daca ei vor sa isi reia relatia si sa isi creasca fetita, asta e mult mai important pentru ei, decat pasiunea si suferinta ta.
Esti tanar, o sa uiti si o sa iti treaca.
Poate ai noroc si o sa cunosti pe cineva foarte curand.
A fost ceva frumos, inedit si invata sa apreciezi.
Lasa prostiile si gandurile negre, stiu ca doare, au mai trecut si altii prin astfel de dureri.
Viata e frumoasa si plina de imprevizibil.
Fa ceva sport, citeste, mergi la devierse chestii sociale, cultiva-te, evolueaza spiritual si vei avea doar de castigat!
Success!

https://www.youtube.com/watch?v=AR8D2yqgQ1U

| Violleta2022 a răspuns:

TRoll! Nu va deranjati sa raspundeti ca-i acelasi troll, cu alt nickname, cu aceleasi povesti siropoase.

| mihai69 a răspuns:

Un pasionat de citit care pune virgulă între subiect și predicat sau între verb și complement?!? neeee...
I'm not buying this sHit!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Trebuia sa te astepti la asta tinand cont ca ea e mai mare si mai ales ca el este tatal fetitei, ii va acorda pentru fetita o alta sansa, nu ai decat sa mergi inainte sa iti gasesti pe altcineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai accepta lucruri incepute de altii.
Cunoaste o fata fara obligatii si copii si formeaza-ti o familie impreuna. Iao de la 0 si dao uitarii. Stiu ca e usor de zic si un pic mai greu de facut dar esti tanar si ai viata inainte. De ce sa iti distrugi viata si viitorul pentru o proasta care va fi oricum parasita din nou de acelasi individ caruia nu i-a pasat de copil si cu atat mai putin de ea.
Esti tanar. apucate de sala.Asta te va ajuta cel mai mult sa iti ocupi mintea cu altceva. Nu te lasa dat peste cap.Zi mersi ca nu ai facut si tu copil cu ea si nu mai accepta sa cresti copil altuia.Bafta

| marian37 a răspuns:

Nu mai trai trecutul, nu-l lasa sa iti acopere prezentul. Bucura-te de ceea ce se intampla acum. Nu te gandi la trecut sau viitor. Lumea se schimba, pleaca, tu esti acelasi. Doar tu te poti schimba, nu lasa pe altcineva sa o faca. Și sa nu uit, data viitoare, in loc de "TPU", scrie pe Google "wattpad".

| Theodor6x9x6 a răspuns:

Nu am citit toata porcaria aia dar ar trebui sa imi acorzi tu cateva minute...
Bai baiatule, tie ti se pare normal ce faci? Sunt oameni care vor sa aiba multe lucruri si nu le au si tu vrei sa te lingi in anus...
bePozitive cum zice si numele tau, si nu uita ca in Rromania(de cand au plecat brebii) nu mai sunt multe animale frumoase precum capra cu trei iezi, pupaza din tei, penisul lui Nica si ciocanitoarea Woody. Dar cel mai important e brebul, ma rog, faci cum vrei. Sper sa te simti mai bine.