| GruB3r a întrebat:

As dori sa imi cumpar un samsung galaxy mini si as dori sa stiu daca este un telefon bun (cat tine bateria daca il butonez daca e rezistent etc )...si care este pretul lui la orange fara abonament...merita telefonul sau nu e prea bun?

3 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Si totusi
!
te-ai gandit mult sa pui intrebarea la categoria asta?straight face
ceva tehnologie, conversati, timp liber
era asa greu?

| ganditorul a răspuns:

Am si eu nul si spun ca merita investitia(e destul de ieftin). bateria tine totusi cam putin, dar per total merita.

| DjDark a răspuns:

Nu e bun de loc am si eu unul si bateria tine 2 zile