| llovethesky00 a întrebat:

As dori sa pot vorbi cu cineva ..sa ma sfatuiesc cu cineva care e trecut prin viata, stie cat de cat ceva. ma puteti ajuta? un id. chiar nu am cu cine sa vorbesc unele lucruri si sunt la pamant sad

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Incearca sa pui intrebarea aici, si apoi, in functie de raspunsurile primite, te poti adresa in privat, pe Mesaje.

| AgathaRo a răspuns:

Pareriile sunt impartite posteaza mai departe nu vad rostul sa fie discutat in privat. Primesti diferite raspunsuri fie serioase sau mai putin.

| stark47 a răspuns:

Situl este in anonimat din cate stiu, aici nu exista rusine sau timiditate.te putem ajuta doar daca stim problema

| HaHaGirl a răspuns:

Pai poti sa dai detalii pe privat si cine stie, poate te putem ajutahappy

| Neuronul a răspuns:

TPU este o comunitate unde tu ca anonim ne spui problema ta concret, iar noi încercăm să te ajutăm cu cel mult un sfat, o îndrumare.
Oricâte persoane te-ar ajuta şi te-ar sfătuii singurul care te poate ajuta eşti chiar TU.
Dacă ai nevoie să vorbeşti, să te descarci îmi poţi lăsa un mesaj, dar nu uita: Nimeni nu te poate ajuta decât dacă tu însuţi te ajuţi singur.

| Neuronul a răspuns:

Reformulez: Imi poţi lăsa un mesaj cu id-ul tău happy

| Solitude15 a răspuns:

Poti vorbi cu mine nu sunt impotriva