| cineva_4576 a întrebat:

As dori sa stiu cum pot vinde o afacere la cheie... Idei va rog!
Am mare nevoie! Exista consilier de vanzari exista un loc :site/ziar etc in care poate fi postat un anunt?
Eu l-am postat peste tot unde am putut pe net si la ziar...
Insa am senzatia ca nu am facut tot ce trebuia, va rog veniti cu idei, va multumesc!
O seara placuta!(imi cer scuze ca am postat in aceasta categorie dar doream sa fie vazuta de cat mai multe persoane pentru mai multe pareri)

2 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Idei rasuflate.am vazut multe!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E dragoste si sex categoria nu afaceri... te rog...respect putin