| MariaYoana a întrebat:

As vrea daca se poate sa-mi dati un exemplu de cadou pentru iubitul meu...as vrea sa fie ceva asa deosebit. iesit din comun.eu m-am gandit la o rama ca o poza ca noi 2. nu stiu ce sa fac. ma puteti ajuta va rog. y fara comentarii ciudate ca la intrebarea anterioara va rog... fundita

3 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Poti sai cumperi o sticla de vin(sampanie)si sai pui o pereche de boxeri pe langa... un lantisor ceva(inel daca poarta) bratarik(argint) si o jucarie de plus(sa reprezinte cum il alinti tu)happy baftabatting eyelashes si la multi ani pentru prietenul tauhappy funda?batting eyelashes

| zeeeeeex a răspuns:

Merge si rama cu poza... Dar uite eu unul pentru fosta mea faceam diferite figurine din sarma big grin, gen un tort de ziua ei sau cand am facut un an si i-am facut un ceas de asta care ar trebui sa fie pus pe perete si in loc de ore am pus lunile anuluihee hee si la 12 am pus "La multi ani Te Iubesc". Incearca ceva personalizat dar sa iasa putin din banal. Good Luck!

| delicioasatha a răspuns:

Pai eu zic sa kumperi 2 lantisoare.adica 2 lantisoare. fiecare sa aiba kate o jumatate de inima...pe jumatatea lui de inimka sa scrie initiala numelui tau.si pe jumatatea ta de inima sa scre initiala numellui lui.intelegi?