| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa fac sex oral dar imi e frica ca nu va iesi bine.Niste sfaturi?

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ai uitat sa spui anii si sexul, si atunci cum vrei raspuns ca lumea?!

| Atotstiutorul a răspuns:

Fata sau baiat?

| corbulalbrosu a răspuns:

Doar printr-o continua exersare vei reusi sa-ti imbunatatesti calitatea prestatiei. Deci trebuie sa incerci si sa perseverezi indiferent de posibilitatea de ase produce si unele esecuri de incepator.big grin

| mihai69 a răspuns:

Nu poți să faci omletă fără să spargi măcar un ou. Așadar, curaj! te apleci cu blândețe asupra zonei și (dacă nu simți vreun miros respingător) îți folosești limba la fel ca pe un con cu înghețată.
Doar că aici nu ai voie să trișezi și să muști din ea!

| Kingsley a răspuns:

Oral pot face si baietii fetelor.