| just4you_4950 a întrebat:

As vrea sa imi spuneti ce parere aveti despre baietii epilati pe picioare.Mentionez ca fac mult fotbal si fac si la sala gambe si coapse si am picioru,, format" dar nu prea se vede din cauza parului des.As vrea doar pareri, nu injurii sau chsetii din alea( gay, nebun etc.)

Răspuns Câştigător
| YuuLyan a răspuns:

Mi se pare cv normal sa ai grija de tine boss sa te epilezi sa nu fi o maimutawinking

16 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

@ Pepsiiii (sau Cola, cum l-o chema): heterosexual nu inseamna nebun dupa curatenie, vezi cum te exprimi! laughing

| VacutzaRoscata a răspuns:

Nu trebuie sa fi gay sau chestii din asteastraight face
ce parere sa am? tot baieti sunt

| TVD13 a răspuns:

Mie imi plac baietii care se ingrijesk dar nu cei care o duk la extrem adica coaforlaughing sau sa va pensati mai st unii care isi fac masti pentru ten...astia nu stau bine cu capu dar imi plac cum ziceam intr-o anumita masurabig grinhappy

| Alinaga a răspuns:

Imi pare rau dar nu i sufar arata de parcaarfi jumate barbat jimate femeie nu stiu sunt ridicoli nu au aerul alamasculin

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Metrosexual sau gay. Si nu sunt injurii, e purul adevar

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Deci sa fie clar, TREBUIE sa te ingrijesti, dar nu trebuie exagerat. Cand ai picioarele mai catifelate decat iubita ta inseamna ca e ceva grav la mijloc...

| starmaker a răspuns:

Daca parul e in exces te poti epila indiferent ce zice lumea. Exista metode moderne fara durere la saloane de infrumusetare unde se duc si barbati. Daca ai picioare lucrate si crezi ca o fata nu le vede din cauza parului, te inseli. Fetele sunt foarte perspicacehappy Daca vrei sa te epilezi pentru igiena si pentru ca asa vrei tu, e foarte ok.

| InnocentKid91 a răspuns:

Poi ori sunteti baieti ori sunteti fetite sa va epilatilaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Murzik a răspuns:

Fetelor le place ca baiatul sa semenia a baiat,numai detele se epileaza peste tot, dar cum stiu sorry de expresie baietii trebuie sa fie "parosi", eu cred ca asta intr-un baiet arata foarte sexy.Si daca picioarele tale sunt bine formate ele se vor vedea si cu par.Nu trebuie sa-ti faci griji pentru niste flecuri.Cum ai mai spus niste oameni stupizi pot sa gindesca ca esti gey sau ceva de acest gen, nu te safatui sa te epilezi, arata a barbat adevarat! Succes tie!

| KristYana a răspuns:

Hmmm, nooo

| just4you_4950 explică:

Banuiesc ca va plac maimutelelaughing

| Rosiilabucata a răspuns:

Si eu fac fotbal de performanta si toti colegi mei se epileaza ei sunt un fel de heterosexuali(nebuni dupa curatenie) daca vrei sa te razi sau epilezi nai de cat dar un coleg de-al meu din samptamana in spatamana e yeti daca nu se reade pe picioare sau maini

| Scumpiik a răspuns:

Mie mi se pare sexy ca un baiat sa aiba par pe picioare si pe maini!

| AlexandruAlbertin a răspuns:

Bun tot ce ai de facut este sa te epilezi... oameni is mai cretini si spun ca daca te epilezi esti gay dar nu e asa. adica mai aled dace joci football e bine sa te epilezi pe picioar. apropo silviu toti footbalisti care sunt epilaati sunt gay?

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru AlexandruAlbertin):

Ma' dobitocule, am zis metrosexual sau gay!