| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa incep o relatie cu un baiat mai mare decat mine cu 1 an si ceva. Vorbim si merge destul de bine. Problema e ca mi-e frica de reactia pe care o sa o aiba cand o sa afle ca am 18 si sunt inca virgina...Ce parere aveti?

11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Va fi incantat sa te inceapa el.

| Alcyon a răspuns:

Vorbesti de parca ai avea vreo 30 de ani. A ajuns virginitatea o rusine! Urate vremuri si mizerabila societate.

| Public22 a răspuns:

Bravo tie, daca ai 18 ani si esti inca virgina. Spune-i dinainte ca nu ai mai facut asta, daca are o reactie ciudata, inseamna ca nu este persoana potrivita pentru a-ti incepe viata sexuala. Inca o data iti spun. Felicitari, rar fete ca tine. Te pup.

| Șurubelniță a răspuns:

Parerea normala pe care ar trebui s-o aiba este aceea de a fi mandru de tine si sa te respecte pentru ca nu ti-ai inceput viata sexuala din moment ce nu ti-ai dorit asta si pentru ca nu te-ai simtit pregatita.
Orice alta reactie este aiurea si inseamna ca nu se merita sa incepi o relatie cu el.

| trixiiie a răspuns:

WTF?!
Fii mândră că ești virgină! Iar el va fi foarte fericit să vadă că nu te-ai avântat cu capul înainte ca majoritatea fetelor.

| Ammizzu a răspuns:

Sa sti ca biatilor le plac mai mult fetele virgine

| Cupcake a răspuns:

Va fi mandru in cel mai bun caz, deoarece va fi primul tau baiat. Va fi dezamagit in cel mai rau caz, deoarece va trebui sa te ia cu usurelul. Dar de obicei ei sunt mandri, deci nu iti face griji. Pup

| alex71yonutz a răspuns:

Hei,nu trebuie sa iti fie rusine pentru ca esti virgina la 18 ani, nu multe sunt asa si majoritatea o fac de la 14-15 ani, fi mandra de tine.Si acel baiat nu o sa zica nimic, eu ca baiat, m-as bucura ca prietena mea sa fie inca virgina.Bafta multa si mandreste-te cu acest lucru :*

| StanculescuMaria99 a răspuns:

Si ce daca ai 18 si esti virgina?! E fraier daca rade de tine, inseamna ca nu-i pasa. Aa si daca rade sau se supara, iti dai seama ca el cauta sex intr-o relatie... Daca nu comenteaza ar insemna ca tine la tine thinking asta este parerea mea. Siii ca sa stii, nu este o rusine, eu am 15 ani si nu ma grabesc, nu caut asa ceva, ma gandeam sa astept pana la casatorie laughing)) deeci, iti dai seama dupa reactia lui ce fel de persoana este si daca ar fi bine sa-l lasi in pace... Bafta, te-am pupat! :*

| Oana_Cosmin_1995 a răspuns:

Primul pas este sa nu te mai uiti la vampire diaryes(poza de profil)