| Sara2 a întrebat:

As vrea sa ma destainui, mai demult am iesit cu un baiat intr-un club, nu simteam nimic pentru el, acolo s-a intalnit cu un prieten mi-a zis ca e singur si sa ii fac cunostinta cu o prietena de-a mea, am si dansat cu el, bineanteles amical, pur si simplu un dans, dar eu m-am indragostit de acel baiat la prima vedere, intre mine si prietenul lui nu mai este nimic s-a terminat demult, la plecare el m-a pupat pe obraji si i-a zis baiatului respectiv(prietenului lui) sa aiba grija de mine, am crezut ca va fi ceva trecator, dar au trecut vreo 4 luni si tot gandul la el imi e, poate suna absurd dar simt ca am inceput sa il iubesc, nu imi pot lua gandul de la el, chiar plang uneori seara cu gandul la el, nu il pot uita, nu pot nici sa tin la altu, am vrut sa ma destainui pentru ca simt ca izbucnesc, oare ce as putea sa fac?

6 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Sa il cauti sa iesi la plimbare cu el si sa vezi cum merg lucrurile
nu fi fraiera[scuze expresia] daca stai asa si astepti...vei ajunge fata batrana:p

Nu ai vz ca acum fetele iau initiativa in relatie cec naiba?:*
daca nu sa va vedeti macar cere cuiva nr lui de tel.
sms uri alea alea:*
bafta

| Altair22 a răspuns:

Daca inima ta spune ca acel baiat e alesu', atunci c mai astepti? Stii, skumpo... eu unu am avut destule experiente cu fetele si am inteles ca cel mai indicat lucru este sa uiti de ratiunea mintii si sa lasi inima sa dicteze cursul faptelor... Nu are rost ca mintea sa se se implice sa zdrobeasca fericirea, indiferent daca fericirea poate sa durreze 20 de min, o noaptea, 20 de ani sau un intreg lifetime.

Ia legatura cu el, nr de telefon, mess... ORICE... profita ca e vacanta, profita ca e vreme splendida, iesiti in aer liber. Lasa naibii gurile rele, ca si aia numa gura sunt de ei. Fa ceea ce tie iti place si ceea ce consideri tu ca te-ar face fericita happy Sarbatori fericite. si sa fi iubita :*

| Sara2 explică:

Problema este ca nu am de unde sa fac rost nici de idul lui nici de nr de tel crying

| mihaela_7915 a răspuns:

Incearca sa mai iei legatura cu acel baiat sa afli cat mai mte desp el.ca se poate sa ai sh surprize neplacute. poate avea prietena sau sa fie un vagabont...bafta o sa te descurci uh.mai vb pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu tea atacat nimeni pana acum.presupunand ca o sal cunosti, in doua luni o sa te combini cu prietenul lui cel mai bun, asa de divertisment, si nu o sa mai plangi, o sa planga el. iar tu o sa declari ca ai dreptul la fericire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca el nu te contacteaza de ce tu te muncesti