| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma impac cu fostul si nujh cum... a spus ca mai bine ne despartim ca sa nu ma faca sa sufar... ce sa fac?

6 răspunsuri:
| Ben. a răspuns:

Stie el d c ti-a spus asta.asculta sfatul lui ca sa nu devii a6-a roata la dacie.

| Lorenada a răspuns:

Ar fi mai bine mai intii sa vorbesti cu el, de ce doreste sa va despartiti si de ce crede el ca te va face sa suferi. Fa tu primul pas daca el nu are curaj.

| want2bMajestic a răspuns:

ASTA DA BAIAT! ASA SA FACI>>>> CUM ZICE EL

| bibitza a răspuns:

Pai sunt mai multe variante...nu te mai iubeste... ti-a gresit cu ceva si nu vrea sa mai tii la el pentru ca, considera ca daca vei afla vei suferii... cel mai bine este sa vb cu el si sa iti explice elwinking. bafta!

| petitdreamer a răspuns:

Stai linistita si renunta la el, daca nu poti asta, vb cu el si zii sa iti explice de ce a ales asta... dar eu cred ca e bine ca a fost sincer

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bucurate cit e sincer.Chiar nu-ti da seama ce se intimpla? Si e atit de simplu...