| miranda16 a întrebat:

As vrea sa-mi dati numele catorva sexshopuri din Bucuresti,Alba, Arad, Galati, Iasi, Sibiu

7 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Faci un studiu de piață sau ești o tipă mai pretențioasă?

| gogu220 a răspuns:

Da poate e stewardesă pe curse interne şi nu ştie ce suveniruri să cupere la prieteni.

| Frumusica69 a răspuns:

Nu stiu sexshop-uri fizice pentru ca nu le frecventez. Imi cumpar produsele online de pe site-ul https://kupoane.ro/store/erotic24/. Este un sex shop cu livrare le easybox foarte discret. Sunt foarte multumita de ei si de produsele lor.

| miranda16 explică:

Si din Timisoara