| Anomim2025 a întrebat:

Aș vrea să o surprind pe colega din grupa de la facultate la mine în apartament fiind dezbrăcat complet. Credeți că ar fi o idee bună? Aș vrea să fac sex cu ea.

Răspuns Câştigător
| BogdanBz a răspuns:

Vezi sa nu iti ratezi orice sansa cu ea, inainte de a avea una cu adevarat. cum zicea si baiatul de mai sus, asa ceva se intampla doar in filme porno. vezi sa nu te vada fata asta si sa fie dezamagita de dotari si sa rada de tine. stii bine ca fetele vorbesc si apoi ti-ai auzi multe vorbe. cel mai bine discuat cu ea si mai in gluma mai in serios cere-i sa "vedeti un film". daca accepta, atunci esti 90 la suta acolo

5 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Frumoasa imaginatie, probabil ai si de unde sa te inspiri.
Vezi cum o faci sa te perceapa ca pe un obsedat penibil...

| Freya1 a răspuns:

Daa e super o sa ai o porecla noua OBSEDATUL SEXUAL DISPERAT DE VIATA

| Hammurabi a răspuns:

Probabil o vei face sa o ia la fuga. laughing
De ce nu incerci si tu ca un om normal cu o discutie, o vrajeala, o propunere... si vei afla daca vrea sa se culce cu tine sau nu. Pentru ca tu, oricum nu ai ce schimba in chestia asta. Hotararea e a ei.

| Hammurabi a răspuns:

Va uitati la prea multe filme porno... laughing nu tot ce vedeti acolo e real.

| SG1995 a răspuns:

Poti sa o chemi la tine intr-un moment mai delicat gen dupa dus, dar te asigur ca nu va face sex cu tine, din contra se va arata oripilata, iar tu te vei face de cacao deoarece e in firea femei sa le barfeasca amicelor chesti de genul. Deci sfatul meu e sa nici nu iti treaca prin cap daca tii la reputatia si demnitatea ta.