| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu cam ce simte o femeie cand e penetrata in vagin, cand isi baga un dildo sau un vibrator in vagin, cand sta deasupra sau cand se aseaza pe un sybian. O femeie simte placeri incredibile in aceste situatii sau nu e ceea ce pare, ci simte doar niste placeri trecatoare de cateva secunde? Am vazut fete care au scris pe TPU ca nu le place sa se masturbeze. Nici mie nu imi place sa ma masturbez, sa risipesc sperma si sa o arunc in WC, parca mi-as bate joc de ceva sau de cineva. M-am saturat de atata mastubare si pornografie, chiar si o data la 3 sau 4 zile e mult. Multi specialisti vor spune ca masturbarea si pornografia sunt o normalitate, pentru ca asa au fost instruiti. Dar cat de normal este ca lumea sa se masturbeze de la 13, 14, 15, 16, 17 ani, la varste in care organismul inca nu este pregatit. Cat de normal este ca la varste din ce in ce mai mici sa se poata vedea chiar si accidental pornografie, adica de la 10 ani, poate chiar si de la 5 ani. Imi puteti trimite mesaj privat daca nu vreti sa raspundeti aici...

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

NU iti place sa te masturbezi dar totusi o faci.
In cealalta problema asteapta sa-ti raspunda fetele.
Daca o vor face.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Aici nu o sa doreasca nici o fata sa i ti dea tie detalii asa intime.

| Suntbaiat123456789 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

De ce nu pot să accesez contul acestui Anonim?

| Sofer a răspuns:

Unele simt plăcere altele nu și au o problema dacă nu se excit. Și masturbarea e normala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cam aiurea intrebarea ta. Chiar crezi ca iti va spune: hey, se simte asa, si asa, si asa?
Toate simt diferit.

| Justme79 a răspuns:

Sfatul meu cel mai bine este să îți faci o prietena și după afli de la ea tot ceea ce îți dorești a ști în legătură cu micile tale curiozității...cât despre partea cu mastrubarea de la o vârstă așa fragedă nu mi se pare câtuși de puțin normal ceea ce am văzut până acum ma lăsat dezamăgită copii de 10-13 anii să spună că deja se masturbează și să pună tot felul de întrebării pai nepoțelul meu este de vârstă lor și copilul nu știe decât jocurii și desene animatelaughing) și alți vorbesc despre sex in fine nu știu ce mai spun!