| roby223 a întrebat:

As vrea sa știu dacă voi păți ceva dacă iau kamagra ( nu viagra)?
Și dacă poate cineva sa îmi explice ce face kamagra mai exact.

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Se presupune că are aceeași substanță activă, citrat de sildenafil și se spune că are același efect. Adică efectul vasodilatator, de stimulare a erecției penisului. Doar că e făcută în India, se vinde online fără rețetă, e ilegală în UE și-n alte țări și, chiar dacă ar fi un medicament OK, nu poți ști dacă cei care-l vând nu l-au falsificat cumva. Ar putea fi periculos pentru sănătate.

| roby223 explică (pentru Raven):

Eu îl am din Serbia

| Raven a răspuns (pentru roby223):

Știi cum se zice, încercarea moarte n-are dar trebuie să fii conștient că ar putea exista și riscuri.

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Ok,trebuie sa stii cate ceva despre medicamente,apoi stii si cum sta treaba.
Sunt medicamente care nu dau voie,adica cei care au obtinut un medicament nu vinde licenta sa zicem.Ei unia insa pot face acel medicament dar sub un alt nume, cam aia e tot.
Sunt cazuri in care unele tari are legislatia de natura sa protejeze stiu si eu ce companie, asa este cazul la pilula Viagra sau Cialis.Dar cei care fabrica, in special India nu stau ei pe ganduri, fabrica acele pilule si le vand online, sau in tarile care le accepta. Dale la jalea de pilule costa prea mult.Acum din cate am citit asa intimplator deja statele unite a acceptat si aceste medicamente, asta pentru ca cele gen Viagra sunt f scumpe.
Acum sa raspund la ce intrebi tu, daca patesti ceva? Pai norma ca patesti laughing altfel nu vad de ce ai mai lua, daca nu vrei sa patesti nimic.Patesti ce scrie pe acele pilule ca trebuie sa patesti.
Daca te referi ca de ar putea sa iti faca rau, stai linistit nu iti face rau.
Chestia este ca ai putea pati ceva, asta daca ai probleme cu inima.De aia pilulele astea se dau cu reteta,medicu te consulta,vede cum stai cu inima si daca nu ai probleme,atunci e de bine.
Ce face pilula aia? Face ce ar fi trebuie sa faca organismul tau in mod normal si nu prea mai face laughing.
Organismul tau ar trebuie sa produca acea substanta,sau poate altele care sa dilate,sa creasca fluxul de sange la nivelul organului,dar din anumite motive uneori nu o mai face laughing asa ca lumea medicala vine in ajutor.
Concluzia? Daca nu ai problema cu inima dai bice laughing nu patesti nimic de rau.
Daca vrei sa ai intri pe net cauti online pharmacy,cauti la man bla bla,si gasesti toate tipurile de pilule cat si echivalentul lor, adica cele cum i zis si tu.
De regula toate din categoria viagra, sa dam un exemplu, au aceiasi substanta activa.
Ca idee cialis este cea mai tare pilula pentru barbati, mult mai buna ca viagra de exemplu.
Iiei si tio face beton laughing bati cu ea in masa laughing fug femeile de tine dupa, stai cu ea teapana toata noaptea laughing