| IubesteEa a întrebat:

As vrea sa va cer un sfat, fostul meu prieten ii zice prietenei mele cele mai bune care si el stie ca suntem bff ii spune ca isi bate joc de mine, apoi ca ma iubeste si a fost sincer asa a spus prietena mea ca se uita el fix in ochii ei o fi adevarat? voi ce credeti? ce sfaturi imi dati?

Răspuns Câştigător
| vampiressa a răspuns:

Pai cu siguranta chiar isi bate joc de tine.Si daca stie ca fata respectiva este cea mai buna prietena a ta, ii spune ca te iubeste pentru ca stie ca ea o sa iti spuna tie si ii spune numai ca sa te impaci cu el.Nu stiu.Acum depinde de tine daca vrei sa ii mai dai o sansa sau sa il lasi in pace.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine vorbeste tu cu el si vezi ce ochi iti face, te vei lamuri la momentul potrivit.

| PrecioussGirl a răspuns:

Ori vorbesti cu el si lamuresti situatia ori nu il bagi in seama.

| consiliera a răspuns:

Asa zice prietena ta sau ai auzit tu din alta parte? Poate il vrea pentru ea...Cine stie cine minte? Mai testeaza-l si tu pe prietenul tau.

| Ranya a răspuns:

Cred ca vrea sa te intarate, el stie foarte bine ca tot ce ii spune ei, vei afla si tu. Te inteapa ca sa starneasca reactii. Ignora-l sau stati de vorba, asta in caz ca mai vrei sa ai ceva cu el.

| bianca_8878 a răspuns:

Poate te minte, sa te faca geloasa