| lovin a întrebat:

As vrea sa va pun si eu o intrebare si sper sa ma ajutati big grin. nu prea ma descurc sa conversez cu o fata adica nu-mi vine nimic asa in minte ce sa vorbesc cu ea thinking

Răspuns Câştigător
| Linda a răspuns:

Inainte de a vorbi cu o fata e bine sa ai rapsunsuri la intrebari de genul: ce voi realiza eu in viata (si ii explici care e visul tau profesional) cum vezi tu viata de familie, ce scriitori iti plac, ce gen de muzica, de ce, cum iti place sa-ti petreci timpul liber, ii poti povesti carti care le-ai citit ( tipul cu care m-am casatorit cunostea genul SF, eu nu citisem, povestea super ), despre cum e relatia cu parintii tai, cum iti imaginezi ca va fi relatia care o vei avea cu copiii tai, etc.

2 răspunsuri:
| marsy a răspuns:

Intreab-o despre ea mai multe. despre shoala. ocupatii. pina gasiti ceva in comun si veti avea comunicare mai ushoara :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drace, raspunsurile la intrebarea asta o sa le urmaresc si eu. Nici eu nu stiu sa fac conversatie cu o gagica. Pina acum am avut noroc de fete forbarete, sper sa am in continuare laughing