| DARK00 a întrebat:

As vrea sa vb cu o fata adica sa o intreb cateva chestii... daca ar vrea cinea sa ma ajute lasati id plzz

6 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Te ajut cu mare placere, dar prin mesaje aici, la privat, nu pe mess

| soriinaa a răspuns (pentru Oana92):

Exact la fel si eu happy. Daca ai nevoie, doar da-mi un mesaj.

| DARK00 explică (pentru soriinaa):

Sorrina lasa id la privat sau aici si dupa ce vb daca vrei sa ma ajuti imi dai igg

| Alcatel a răspuns:

Du te pana in bucatarie, vei gasi o femeie acolo, vorbeste cu ea si vei primi 50k exp si 20k gold.
cu multa placere!

| CobraExtezy a răspuns:

Lasa tu id. E mai bine asa. Si te ajut cu mare placere.

| DARK00 explică:

Daca vreti sa ma ajutatii add Raul_orton_legasy@yahoo.com