| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu niste intrebari de oracol mai ciudate(cele mai ciudate)plzz vreau sa am cel mai tare oracol :d(si daca puteti si niste sugestii despre ce as mai putea face la oracol sa fie mai ciudat
fundaaaaakiss

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

- Descrie prima experienta intima
-S-a intamplat sa nu ajungi la baie in timp util si ai avut un "accident"?
-Daca ai mai avea 24h de trait ce ai face?
-Cine te scot cel mai tare din minti, cocalarii sau prostii?
-Pe cine ai duce pe o insula pustie departe de lume si l-ai lasa acolo?
-Ce personaje din desene va plac?
-Va plac sapunurile? Care?
-Te-ai masturbat vreodata?
-Ai mancat gandaci? Cum au fost?
-Care este cel mai penibil lucru ce ti s-a intamplat vreodata?
-Pana la ce varsta te-ai usurat pe tine?
-cu ce vedeta ai avut pana acum cele mai multe fantezii sexuale?

Cam atatea intrebari ciudata imi vin in minte acum. Sper sa iti placa.

O seara buna!

1 răspuns:
| Kelahhh a răspuns:

Lasa ca iti ajunge sa fii u ciudata