| Iloveyou123 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cum este sexul anal, adica este dureros sau ceva? Se poate ramane gravida din asa ceva?

Răspuns Câştigător
| mamasitakiss a răspuns:

Nu poti ramane gravida, dar ai grija ca este dureros si poti avea grave consecinte daca persoana cu care vrei sa incerci nu stie ce sa faca.normal este ca numai tu sa faci si el sa stea fara sa se miste.multa bafta

| onasis1961 a răspuns (pentru mamasitakiss):

Tu de unde stii? Ai experimentat!

| mamasitakiss a răspuns (pentru onasis1961):

Nu am experimentat si nici nu as vrea.si chiar daca as fii facut asa ceva nu era prb ta si nici nu cred ca este.dar sunt prea educata ca sa stau sa ma cert cu tine si plus de asta nici nu vreau sa imi pierd timpul cu explicatii

5 răspunsuri:
| bogdan72 a răspuns:

Asemenea sexului vaginal, este mai dureros primele dati. Dupa poate deveni si placut (nu la fel de placut, dar nu ramai gravida; povestile cu orgasme de pe site-uri sunt foarte rare).

| Standby_Lucian_1995 a răspuns:

Incearca si vei vedea laughing

| Neah1 a răspuns:

In urma sexului anal nu poti ramane insarcinata.