| pelu a întrebat:

Asa cum vi-am mai spus, am umblat co fata 2 saptamani, dupa care fata s`a impacat cu fostul`. si acum vine si`mi spune ca ma vrea inapoi ca a facut`o din orgoliu si ca a facut o greseala. sincer mi-am pierdut sentimentele pentru ea dar cand am vazut ca imi plange`n brate mi-a rupt inima si am primit`o inapoi.am facut bine sau mai bine sa-i spun ca nu mai merge si sa o lasam balta acum decat mai tarziu?

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu cred ca ai procedat bine.
Probabil fostul si-a batut iar joc de ea si desigur ca a alergat direct in bratele tale ca sa o consolezi tu!
Vorbeste foarte serios cu ea ca nu merita sa fi tu colacul ei de salvare!

5 răspunsuri:
| smileyface a răspuns:

Daca ti-a facut asta acum crezi ca o va opri ceva sa o faca si mai tarziu? Atunci sigur va fi mai rau pentru tine pentru ca vei tinea mai mult la ea. Plansul face parte din arsenalul feminin happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de sentimentele tale... daca ai curajul sai spui cu conditia ca tia pierit sentimentele spune-i dar daca nu ai curajul si tii mila de ea hmm problema ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa un timp cu tine poate o sa vrea inapoi la fostul... probabil este confuza, ca mai toate fetele... fa ce crezi tu ca este mai pentru tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeia n-are nevoie de mila si nici de dragoste blazata oricit am crede. Femeia are nevoie de batai serioase de suflet si corp in acelasi timp.

| steff_5116 a răspuns:

Probabil nu i-a mai mers relatia cu fostul si s-a gandit ca poate va mai tine cu tine si se pare ca s-a gandit bine. nu poti avea mare incredere in fete. stiu sa se prefaca!happy

vezi si tu cum se desfasoara relatia voastra, daca e totul ca la inceput inseamna ca poate chiar te vroia inapoi, daca este schimbata si indiferenta. probabil v-a mai sta cu tine pana v-a gasi altul.
acum este decizia ta daca sa o lasi sau nu! happy

Have a nice day!