| EvaStar a întrebat:

Asa...deci am mai pus o intrebare cu un baiat(am urmat sfaturile voastre si m-am italnit cu el)si a a m-a intrebat daca vreau sa ne mai vedem.Eu am zis da.
Trece el ieri la scoala la mine sa vada ce fac(dar nu suntem iubiti doar amici) si niste fete colege de ale mele au vrut sa se razbune pe el ca a ras de ele sau nu stiu exact ce a facut.Au spus sa-l tin ocupat ca sa-i umple geanta cu suc.eu n-am vrut sa le ajut dar l-am tinut totusi ocupat.si le vede pe fete ca vor sa-i puna ceva in geanta, si zice:
"Mai fetelor da ce faceti voi acolo?!"
si ele imi zic sa-i distrag atentia-_-"
Eu nu stiam ce sa fac si am vazut ca eram numai noi acolo...nu stiu cum sa facut dar l-am sarutatsad.
Am intrat in pamant de rusine...si fetele au ramas cu gura cascata si n-au facut nimic si el a plecat si a zis:
"Ne mai vedem draguto!"
Ce sa fac? Sa vorbesc cu el? Credeti ca ma place?sad
PLS ajutor cat mai repede funda pentru cel mai bun raspunswinking

6 răspunsuri:
| Mirela_1854 a răspuns:

Wow.iti admir curajullaughing...bravo ai facut primul pas, care e foarte bun.acum daca ai avut curaj sa il saruti zic eu ca ai suficient curaj si sa vorbesti cu el:*.

Daca nu s`a suparat ca l`ai sarutat nu cred ca se supara daca vorbesti cu el.Si sincer chiar cred ca te placehappylove struck...

Pup si succes:X:X:X

| andreibubu2 a răspuns:

Cel mai bune vorbeste cu el pe mess intreaba-l si tu ceva si din vorba in vorba ajungeti aici si ii zici 'ma placi?' si daca zice nu ii spui atunci de ce miai zis dragutotongue sigur va fi de alta parere iti zic sigur(mai ales daca ti-a zis draguto te place 100% funda plz

| Paty7 a răspuns:

Nu sunt de acord cu cei care au dat raspunsuri inaintea mea fiindca putea sa iti zica draguto si in alt fel adica de nervozitate, de suparare. Eu una cred ca poate te place 50% sau mai mult... Depinde si de cat de atrasi sunteti, dar eu cred ca ai fost foarte curajoasa ca l`ai sarutat. Mai incearca o conversatie ceva cu el si poate, poate smugsmugsmug

Bafta!

| EvaStar explică:

Ms de raspunsuri:* am vorbit cu el pe mess.si a zis ca vrea sa ne vedem la un suctongue ce credeti? sa ma duc?straight face

| Flavius7 a răspuns:

Ce mai astepti? Vorbeste cu el cat mai repede happy

| superi a răspuns:

Eu cred ca te place. Daca ti-a spus draguto inseamna ca te place dar cel mai bine e sa il intrebi pe el asta. Sper ca te-am ajutat.