| anonim_4396 a întrebat:

Asa este ca apreciem mai mult fetele virgine?

Răspuns Câştigător
| LostForForever a răspuns:

Nu are nicio imporanță.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da, pentru ca nu au km la bord isi mentin prospetimea din fabrica

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu. Eu apreciez fete profesioniste in pat

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu e așa. De ce să le apreciem mi mult? Dar tu de ce deschizi această discuție? Visezi la fete și nu ai cu cine visa împreună?

| mihai69 a răspuns:

Depinde.

| Hammurabi a răspuns:

De ce ai crede asta?
"Aprecierea" unei virgine nu e decât o chestie psihică.
Să vrei să fi tu primul, singurul și unicul.
E o reacție întâlnită la un bărbat nesigur pe el, care nu ar vrea să poată fi comparat cu alții.
Fizic, nu e nimic de apreciat.
Un act sexual cu o virgină, nu oferă nici o satisfacție din punct de vedere fizic.

| Lukasssz a răspuns:

E doar ceva trecator.

| Cheo0S a răspuns:

Fetele cuminti / timide / feminine si cu bun simt nu virgine.
Depinde nu trebuie neaparat sa fie virgina sa fie apreciata. Cum poate sa fie si virgina si sa nu fie apreciata din diferite motive.

Aprecierea tine de caracterul fetei si cum se comporta in societate, sau cum incearca sa se comporte in societate.

Virginitatea = feminitatea = puritatea. Sunt unele femei care se nasc cu asa ceva iar altele o mascheaza pana li se vede adevarul caracter.