| TudorGamer a întrebat:

Ascultatimi povestea pls si ajutati-ma cat mai rapid plss : DECI : Deci iubesc o fata! o iubesc din toaaata inima! si prietena ei o infuelteaza rau! din cauza ei fata pe care o iubesc aproape nu mai vb cu mine! si prietenul meu vrea sa ma ajute cu asta! Fata pe care o iubesc a spus ca place pe altcineva si eu stiu asta! dar nu il iubeste si stiu ca nu iubeste pe nimeni! si nu stiu e sa fac ca sa ma placa! noi stam in aceeasi gasca unde e super tare adica nu radem cand ne spunem `` te iubesc `` e tare! in fine! SI nu stiu ce sa fac...iesim zilnic impreuna...HELP! DACA o sa primesc rapsunsuri bune o sa mai continui povestea mea..adica poate chiar o sa incep sa iubesc >>TPUin fine! HELP RAPID PLS

5 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Iesi cu ea in Oras, ara-ti ca o placi si ca vrei sa aveti o Relatie.Atata Timp cat o sa stai cu toti in jurul tau nu o sa poti sa vb cu ea sincer si fara ocolisuri.Trebuie sa fi calm si totul sa se desfasoare intr-un loc unde sa fiti doar voi. Poti sa adaugi si ceva flori sau un cadou care sa o Impresioneze.Insista deoarece asa este cel mai indicat sa faci.Asa e cel mai Bine.

| motan444 a răspuns:

Uite iti spun si tie ce am spus multora fetele sunt gingase si le place ca cineva sa fie acolo pentru ele mereu sa le faca sa zambeasca sa e faca ziua mai frumoasa tu trebuie sa o ajuti sa o respecti sa o alinti sa o faci sa se simta minunat in prezenta ta asa o vei cuceri fara ca ea sa isi dea seama si atunci cand va fi departe debtine iti va simti lipsa daca o iubesti cu adevarat trebuie sa ai rabdare fi un gentelman tot timpul in prezenta ei
mult succes si bine ai venit in TPU

| Stefan_Gavrila_1990 a răspuns:

Daca are o prietena care o influenteaza eu cred ca ai 1% sanse, tipa va avea mereu orgoliu pentru tine si asta pentru ca prietena ei o streseaza si vede la tine doar ce este rau.

| Bendurlea a răspuns:

Motane s-au schimbat oamenii daca face ce ai scris tu fata o sa il trateze ca pe un prieten nimic mai mult acum trebuie sa faca scandal baietii sa se bata cu pumnii in piept ca ei sunt cei mai tari.

| bobinyo a răspuns:

Daca as fi in locul u, i as propune as ruga o sa iesim intr o zi doar noi la o plimbare sa vorbim sa fim sinceri unul cu altul..si sa vad daca sentimentele chiar sunt reciproc.o plimbare intr un parc voi doi..chiar v ar face bine..gandeste te...