| Andreeaa20 a întrebat:

Aseară am avut un contact sexual cu prietenul meu si am simtit ca a ejaculat in mine
un lichid lipicios, s-a sters pe un prosop vechi si acum am observat o pată mare albicioasă pe prosop.
Îmi e teamă să nu rămân însărcinată!
Mi-a spus că nu e spermă.
Totuși pata de pe prosop e destul de mare.
Credeți că ar putea fi sperma?

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da normal.

| Andreeaa20 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pai el se contrazice cu mine că nu e spermă. Atunci ce ar putea fi?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Andreeaa20):

El te minte, intreaba l de cand nu a facut sex inainte sa faca cu tine, daca zici ca e o pată mare albicioasa, clar e de la el era plin.

| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, ceea ce iese din penisul barbatului este doar sperma, indiferent de ce minciuni iti spune el.
Nu inteleg totusi, de ce accepti sex fara prezervativ?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă e albicioasă e spermă.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă e albicioasă e spermă. Așa se întîmplă când intră dânsa-ntr-însa.

| mihai69 a răspuns:

Du prosopul la analoze.

| Sofer a răspuns:

Era spermă. De ce nu ai folosit protecție? Pastile ac sau dacă nu prezervative.

| Teo29 a răspuns:

Folositi protectie pe viitor!

| MrsHelp a răspuns:

Chiar daca nu ejaculeaza exista mereu risc de sarcina.Cel mai sigur este sa folositi prezervativ sau diafragma