| queneen a întrebat:

Aseara am avut un vis cu un baiat pe care il stiu de la alte persoane, un baiat care este foarte frumos. Am visat ca se tot tinea dupa mine, ca ne bateam in joaca, ca ma pupa si chestii de genul. Credeti ca are vreo semnificatie? Faza este ca eu daca ma gandesc la o persoana intr-o zi foarte mult nu o visez si daca vad doar o poza cu ea si nu bag in seama noaptea il visez.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Traieste clipa in momentul in care te-ai trezit din somn si visare.

| SilentRain a răspuns:

Iti place de tip, de aia il visezi

| Marius22222222222 a răspuns:

Se spune ca visezi persoana la care adormi cu gandu. Deci nimic ciudat

| Justme32 a răspuns:

Cineva ţi-o fi pus busuioc sub pernă big grin Dar totuși, ai și tu un vis frumos. E voie! Ești norocoasă, îţi faci planuri de după pandemie. E bine