| crucialmelody a întrebat:

Aseara am facut dragoste cu iubitul meu. Suntem de 4 luni impreuna. Am folosit prezervativ si am folosit si metoda retragerii. Nu am simtit nimic adica nu a ejaculat in mine chiar daca avea prezervativ. Acum, am niste scurgeri, un lichid alb. E ceva in neregula? Adica as putea sa fi ramas insarcinata?(Doamne fereste) Intreb doar ca sa fiu sigura, sigura. Sfaturi va rog. >big grin

Răspuns Câştigător
| ColaCola a răspuns:

Doamne,stii ce bine ma regasesc in aceste randuri.Si eu am stat cu un stres oribil.Am facut dragoste cu iubitul meu(suntem de un an jumate)si tot asa, am folosit prezervativ si metoda retragerii si mi-au intarziat 3 saptamani si acum abia mi-au venit.Am murit, pierdeam noptile plangand.Nici acum nu sunt prea linistita. Dupa 2 teste negative, metodele pe care le-am folosit.
Eu zic sa stai calma, stiu pe propria mea piele cum e.Am patit exact ca tine, chiar nu are cum sa fii, e aproape imposibil.Nu fa ca mine, nu te stresa pentru ca iti vor intarzia problemele si te vei stresa mai tare si tot asa.Lichidul acela este de la tine, poti fi in perioada fertila iar acel lichid este mai abundent atunci cand esti fertila.:*Daca vrei sa aflii mai multe scrie pe Google-LEUCOREE(asa se cheama acel lichid alb)si vei afla o gramada.Bafta:*

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu este nimic in neregula. Tine-o tot asa!

| InDePeNdEntGiRl a răspuns:

Nu nu ai ramas insarcinata, lichidul care il pierzi este normal pentru o fata.si daca ati folosit prezervativul e mult mai bine, eviti riscuri dar nici asa nu esti 100% sigura, tu ca sa fii linistita daca ai dubii poti sa cumperi pilula de a doua zi, dar eu nu cred ca este nimic. stai linistita

| ღOlimpiaRalukaღ a răspuns:

Nu prea cred.Din cate stiu e normal, dar daca vrei sa fii sigura ai putea sa iti cumperi indicator de sarcina.

| mriuls a răspuns:

Nu, e normal sa ai acele scurgeri, nu e nimic in neregula