| claudiu1234512345 a întrebat:

Aseara am visat-o pe fata care o plac si se facea ca eram dupa scoala si vorbeam nu stiu despre ce si am sarutat-o si am simtit ca si cum as fi sarutat-o in realitate ce inseamna

fara caterinca

4 răspunsuri:
| andra_9015 a răspuns:

Pai inseamna ca o placi mult, ca te gandesti la ea si ca ti-ai dori sa va sarutati.dar cine stie. uneori, visele devin realitate.smug[oricum.pacat ca visele nu mor niciodata, se transforma in idealuri si capata alta forma si dor daca nu sunt atinse pe bune.sad]

| Barbaraaa a răspuns:

Ca o iubesti fooOoarte mult si daca ea ink nu stie asta eu zic ca ar fi bine sa-i spui ca altfel ai putea sa o pierzi straight face

| ancutzika27 a răspuns:

Sa-ti zic un secret.Du-te si zii ca o placi ca daca nu te place nu o sa te bage in seama ca si pana acum, iar daca te place o sa vezi daca in vis era ca in realitate.Curaj!

| Looricia a răspuns:

Claudiu sa stii ca si eu l-am visat pe baiatul pe care il iubesc ca l-am sarutat dar tot nu stiu ce inseamnathinking