| lovemanerok a întrebat:

Aseara (fiind azi martui), am visat un baiat pe care nu l-am mai vazut din vara, si cu care nu am maivorbit ceva cu sau despre el. teoretic a,, disparut" din viata mea. dar dc l-am visat aseara?
in vis, era in curte la el si pe langa poarta eru mai multi prieteni de-ai lui pe care ii cunosc si eu, iar acestia ziceau,, mai geo, uite-o pe lory", iar acesta se uita la mine, dar eu nu l-am bagat in seama.\
ce vrea sa insemne asta? ca s-a gandit la mine? k eu in nici un caz nu m-am gandit la el.

3 răspunsuri:
| elenis85 a răspuns:

Sincer treaba cu visele si cu interpretarea lor e aiurea daca cauti asta intra pe google si scrie interpretarea viselor, daca vrei un raspuns simplu ok: ori ai vazut ceva care ti a adus aminte de el sau de ceva ce ati facut impreuna si noaptea ai visat sau daca nu.cine stie misterele noptii

| PanteraXIII a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie ca sa visez o fosta prietena cu care am stat si cu care nu am vorbit de 2 ani, iar la cateva zile intamplator m-a sunat de pe numarul unui prieten comun, pe care nici nu stiam ca ambii il cunoastem. Nu mai aveam numarul ei si nici ea pe al meu. A fost foarte ciudat, sunt sigur ca si voi va veti reintalni cumva! big grin

| ANAYH a răspuns:

Noapte e un mister total de vise nici nu mai zic.nu era nevoie sa te gandesti la el.totul e dezvoltat in subconstientul tau. otul e in subconstient.desi variantele ui "elenix85 si PanteraXlll" sunt bune si chiar folositoare poate