| anonim1941331 a întrebat:

Aseara in jur de ora 2 noaptea am facut sex cu o fata fara protectie si dimineata m-am trezit cu o durere mare de cap, obosit si cand am fost la baie am observat ca am niste bube pe capul penisului si mai sus de penis, oare ce poate fi? Ajutor sunt foarte ingrijorat, oare este din cauza ca este prima data cand fac sex?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cum de faci sex asa cu orice fata fara sa te protejezi, daca ea avea boala transmisibila sexual ce faci, un sifilis o gonoree asta nu ai, unde ai cunoscut fata pe internet? Mergi la urolog sa te consulte si numai fă sex asa fara protectie.

| ania a răspuns:

Ai fi mai fericit daca pe viitor nu ai mai face sex fara casatorie.Probabil ai luat ceva boala cu transmitere sexuala dr care si cu prezrrvativ ai 20% sanse sa le iei, daramite fara, fa analize de sange, sa vezi ce ai luat.

| Goete a răspuns:

Nu, stai linistit, nu poate fi pentru ca e prima data cand faci sex.

Sigur e o boala pe care ai primit-o, nu uita sa ii multumesti

| Lizuca1234 a răspuns:

Alta data folosește protecție. Felicitări, ai o boala cu transmitere sexuala!

| Cutezătorul4k a răspuns:

Du te la urolog urgent ca nu e bine ce ai tu acolo

| anonim1941331 explică:

Am fost la doctor si mi-a dat o crema cu care sa ma dau si a spus ca nu este foarte grav